• BizimMahalle Halkalı
 • İstanbul Uluslararası Finans Merkezi
 • Çekmeköy Çamlıyaka Konakları
 • Medipol Üniversitesi Pendik Sağlık Araştırma Hastanesi
 • Sancaktepe Recep Tayyip Erdoğan Kongre Merkezi
 • Bizimtepe Aydos           
 • Batışehir Premium           
 • Ağaoğlu My Towerland
 • Referans Kartal Towers
 • Ankara Medipol Üniversite Hastanesi
 • Referans Bakırköy Projesi
 • The Mandarins Acıbadem
 • Bağdat Mall                                  
 • Siberbank Alupka Villaları
 • Club Belinda Tatil Köyü
 • Cer İstanbul
 • ---

Neden Biz

Genç Mühendislik İnşaat Taahhüt. Tic. Ltd. Şti.
Genç Mühendislik’i farklı kılan nedir?

GENÇ MÜHENDİSLİK,
Ekip çalışması ruhu ile, üstlenmiş olduğu projelerde kendini de geliştirmeyi görev kabul etmiştir. Bu doğrultuda faaliyetler tüm hızıyla devam etmektedir.

Mekanik tesisat taahhüt işleri, yatırımcı için projenin önemli,karmaşık yapıda ve maliyetli bir iş koludur.

Proje, boyutu ve türü ne olursa olsun ,zamanında, ekonomik ve mühendislik hesaplarına uygun olarak yapılması, işi vereceğiniz mühendislik firmasını doğru tercih etmenize bağlıdır.

Doğru mühendislik firmasına yeterlilik verilebilmesi için,
Tecrübe,
Uygun fiyat,
Profesyonellik ve bütünlük sunabilen,
Projenizde, kalite ve güvenlik prensiplerini ön plana çıkararak çalışabilen, firma seçilmelidir.

Daha önemlisi, doğru mühendislik firması,
İş bitirmeleri uygun,
Müşterilerine sorunsuz hizmet verebilen,
Ekonomik çözümler üretebilen,
Referanslarında sorun olmayan,
Ticari teminat garantileri olan,
Çalışmış olduğu müşterisinden vermiş olduğu hizmet karşılığında tekrar davet almayı ön planda tutabilmelidir.

Bu nedenle ki, hizmet bütünlüğümüzün sonucu olarak, her yıl, ciromuzun %70'i tekrar bizi tercih eden müşterilerimizden oluşmaktadır.

Projeniz ne kadar büyük yada küçük olursa olsun GENÇ MÜHENDİSLİK bu anlayışıyla size en uygun mühendislik ve taahhüt firmasıdır.

Şantiye malzeme sevkiyatlarımız, satın alma departmanımız tarafından sağlanmaktadır. Tedarikçi firmalarımız onlara vermiş olduğumuz güven sayesinde daima yanımızda olarak gücümüze güç kattıklarından işlerinizin zamanında bitirilmesi konusunda hiç bir zaman malzeme tedarik sorunu yaşamazsınız.

İhtiyaçlarınız ne doğrultuda olursa olsun GENÇ MÜHENDİSLİK’ e güvenebilirsiniz.


Nasıl emin olabilirsiniz? Bizi teste tabi tutun:

Doğru Mühendislik Firması,aşağıdaki soruları, tıpkı bizim gibi, kendinden emin ve açık şekilde yanıtlayabilendir. Türkiye`nin en tecrübeli Mühendislik Taahhüt firmalarından olan GENÇ MÜHENDİSLİK,aşağıda en sık sorulan sorulara cevap veriyor.


1. GENÇ MÜHENDİSLİK benim projemi gerçekleştirebilir mi?

GENÇ MÜHENDİSLİK 1995 yılında kurulmuş olmasına rağmen genç ve dinamik kadrosu ve tecrübeli danışmanları sayesinde oluşturduğu bilgi ve tecrübe ile, Birçok önemli projeyi zamanında bitirmenin gururunu yaşayarak başarılı önemli bir referans listesini ortaya çıkararak her türlü projeye ayak uydurabilecek yapıda olduğunu ispat etmiştir... Bu sorunun cevabı çok büyük bir ihtimalle EVET`tir.

Bu zaman içerisinde Ofis , Konut, Fabrika binaları,Villalar,Toplu konutlar,Otel,Okul alışveriş merkezi mağazaları ve Süper marketlere kadar pek çok proje GENÇ MÜHENDİSLİK tarafından tamamlanmıştır.

GENÇ MÜHENDİSLİK’in geniş bilgi bankası, bir çok proje ile ilgili bilgiyi barındırmaktadır. Bu sayede oluşan fiyatlandırma sistemi gerçekçi teklifler geliştirmemizi sağlar. Buna karşılık olarak önemli kararlarınızı güvenle verebilirsiniz. Gönül rahatlığı ile GENÇ MÜHENDİSLİK projelerinizi sorunsuz olarak çalışır vaziyette sizlere teslim edebilecektir.Bu sorunun cevabıda büyük bir ihtimalle EVET’tir.


2. GENÇ MÜHENDİSLİK benim projemi zamanında ve öngörülen fiyat ile bitirebilecek mi?

İşverenlerimiz bu konudaki en iyi referanslarımızdır ve sözcülerimizdir. Bizim işimize olan bağlılığımızı, zamanında ve uygun fiyat ile bitirmek için olan gayretimizi ilk elden bilen uluslararası bir çok büyük firmayı da kapsayan, uzun bir işveren listemiz vardır. Size bu firmalar ile bağlantı kurmanızı ve görüşmenizi öneririz. Talep edildiği taktirde temas bilgileri tarafımızca sağlanmaktadır. Projelerimizin birçoğunda gecikmeler için bir çok ceza ve yaptırımlar mevcuttur ve bugüne kadar hiçbir olumsuz durum, gecikme, anlaşmazlık vakası yaşanmamıştır.

Firmamızda Fiyatlama yapılırken,İş Planlamamız ve maliyet analizleri, işi almadan önce uzman ekiplerimiz tarafından projenizin şantiye iş programına ve tarafımızca aksaklıklara sebebiyet vermeden ön gördüğümüz bütçe hedeflerine uygun tamamlanması için çok ciddi iş rogramlama ve maliyet analiz hesabı yapılarak raporlar çıkarılmaktadır.Dolayısı ile projenize vermiş olduğumuz birim fiyatlar veya götürü fiyatlara bağlı kalarak yapmış olduğumuz iş sözleşmesine uygun kalacak şekilde projenizin eksiksiz olarak tamamlanmasında problem yaşanmamaktadır.


3. Kalite açısından GENÇ MÜHENDİSLİK müşterilerinin beklentilerini nasıl karşılamaktadır?

Kalite en önem verdiğimiz değerlerden başında gelir ve bu konuda kendimizi müşteri beklentileri ile sınırlamaz, beklentilerin ötesine geçmeye çalışırız. Personelimiz, koşulsuz müşteri memnuniyeti felsefesiyle çalışmaktadır.. Profesyonel çalışanlarımız ile mücadele ve yenilikte sınır tanımıyoruz. Hedefimiz sürekli gelişim ve karlı büyümedir.

Müşterilerimizin kazanması bizim kazancımız demektir. Kısa vadeli düşünce ve hedefler GENÇ MÜHENDİSLİK kültürünün bir parçası değildir. Şirket olarak devamlı yeni ilişkiler kurmaktan yanayız. Ortaklıklar kurmak ve stratejik işbirlikleri gibi insiyatiflerle potansiyelimizi ve çalışmalarımızı geliştirmek sürekli hedefimizdir. Bir müşteri ile çalışmaya başladıktan sonra, ilişkilerimiz devam eder ve sona ermemesi için çok çalışarak müşterimizi memnun etmeye çalışırız, Müşteri memnuniyetine olan özel ısrarımız sayesinde, işverenlerimiz her zaman GENÇ MÜHENDİSLİK ile çalışmayı tercih ederler.


4. GENÇ MÜHENDİSLİK’in çevre politikası nedir?

Çevre, proje sürecimizin temel ve ayrılmaz bir parçasıdır. Amaç olan kaliteli ve iyi bir yaşam için araç olan mesleğimiz, yalnızca tekniği uygulamaktan ibaret değildir. İyi bir Mühendislik firması , doğaya ve çevreye saygılı olmak zorundadır. Bunun bilincinde profesyoneller olarak, projelerde çalışmalarımız sırasında, çevreyi korumak için gerekli ve geçerli olan uluslararası düzenleme, kural ve standartlara uygun hareket etmekteyiz.


5. GENÇ MÜHENDİLİSLİK’ın güvenlik sicili nasıldır?

İŞ güvenlik kuralları, GENÇ MÜHENDİSLİK`İn bütün personeli için güvenli ve sağlıklı bir çalışma ortamı yaratmasını sağlar. Bütün projelerimiz devamlı olarak Şantiye şeflerimizin kontrolü altındadır ve proje tamamlanana kadar şantiye şefimiz aynı bilinç ve tecrübe ile şantiye çalışanlarımızın,iş kazası yapmamaları için gerekli tedbir ve önlemleri almaktadır. Kurulduğumuz günden itibaren başlattığımız "Sahada Sıfır İş Kazası" uygulama hedefimizde ısrarcı olarak, uzun senelerdir bir arada çalışan usta ve mühendis arkadaşlarımız ile önemli bir iş kazası yapmamış olmanın mutluluğunu ailece yaşamaktayız.


6.GENÇ MÜHENDİSLİK benim projemi nasıl yönetecek ve tamamlayacaktır?

GENÇ MÜHENDİSLİK yönetim grubu tecrübeli mühendisler ve konusunda tecrübeli teknik elemanlardan oluşmaktadır…Tepe yönetimimiz, her proje ile bizzat ilgilenerek şantiyelerde işler tamamlanana kadar bizzat çalışmaktadır. Projelerin büyük bir kısmı kendi bünyemizde yürütülmektedir. İşlerin projeye uygun yapılabilmesi için, başlangıçtan sona kadar, en son teknolojiler ve yöntemler uygulanır. Planlama ve raporlama sistemlerimiz, ihtiyaçlarınızı karşılamak amacıyla standartlaştırılmış formatlar halinde uygulanmaktadır. Bünyemizde çalışan ustalarımız ve teknik elemanlarımız 10-15 yıldır birarada çalışmanın verdiği güvenle zaman mefrumu olmaksızın projelerimizin tamamlanması için var gücü ile çalışmaktadırlar. Personelimizin GENÇ MÜHENDİSLİK’i kendi şirketi olarak benimsemiş olmaları,projelerimizin zamanında tamamlanması konusunda hiçbir problem yaşamamış olmamızın en önemli unsurudur. Her biri ailemizin bir parçası olan tecrübeli personelimiz ile gurur duyduğumuzu bildirmek isteriz…İMALATLARIMIZ VE PROJE YÖNETİMİMİZ SERTİFİKALI USTALARIMIZ VE MÜHENDİSLERİMİZ TARAFINDAN PROBLEMSİZ OLARAK YAPILMAKTADIR.

Şantiye malzeme sevkiyatlarımız satınalma departmanımız tarafından sağlanmakta olup,Tedarikçi firmalarımız onlara vermiş olduğumuz güven sayesinde,projelerimizin her safhasında tesisat malzemeleri tedariki konusunda yanımızda olarak gücümüze güç katmaktadırlar.İşlerimizin zamanında bitirilmesi konusunda bizlere büyük katkı sağlamaktadırlar.HİÇBİR ZAMAN MALZEME TEDARİK SORUNU YAŞAMAZSINIZ…

Müşterilerimizi, dünyanın neresinde olurlarsa olsun bilgilendirmek ve güncel tutmak amacıyla üç dilde WEB sitemiz ile uygulamalarımızın bir parçası olan "Şantiye Haberleri" bölümü kurulmuş ve proje süresi boyunca sürekli olarak iş bilgilendirme fotoğrafları güncellenmektedir. İhtiyaçlarınız ne doğrultuda olursa olsun GENÇ MÜHENDİSLİK’e güvenebilirsiniz.